Jak zostać Naszą Opiekunką, czyli etapy rekrutacji w firmie SenioVita

  1. Pierwszy kontakt.

Skontaktuj się z nami na wybrany przez Ciebie sposób:

Zadzwoń pod nr 22 53 53 466 lub 58 66 77 082 i porozmawiaj z konsultantem

Wyślij e-mail ze swoją aplikacją pod adres opieka@seniovita.pl

Wyślij sms o treści „OPIEKUNKA” pod nr 604 587 287, a oddzwonimy do Ciebie w godzinach pracy (8-16)

Wypełnij formularz zgłoszeniowy przez naszą stronę internetową.

 

  1. Rozmowa rekrutacyjna.

Kontaktując się z Nami (przez jedną z wyżej wymienionych opcji) zostanie przeprowadzona z Tobą krótka rozmowa rekrutacyjna, podczas której sprawdzimy język niemiecki, porozmawiamy o doświadczeniu, omówimy ofertę i warunki współpracy.

Po zakończeniu rozmowy przesyłamy Ci do wypełnienia formularz zgłoszeniowy ( e-mail lub poczta tradycyjna). Formularz koniecznie musi zostać uzupełniony i własnoręcznie podpisany. Do formularza należy dołączyć zdjęcie, referencje lub krótki list motywacyjny w języku niemieckim.

 

  1. Test z lektorem z języka niemieckiego.

Po otrzymaniu wypełnionego formularza oraz pozostałych dokumentów umawiamy Panią na test z języka niemieckiego. Test jest telefoniczny i trwa około 10-15 min. Składa się z kilku pytań, które pozwalają fachowo określić Pani znajomość języka. Bezpośrednio po teście tworzymy Pani profil i szukamy dla Pani pracy.

 

  1. Oczekiwanie na zlecenie.

Po przejściu procesu rekrutacji przedstawiamy Pani ofertę pracy. Jeżeli jest Pani zainteresowana współpracą przedstawiamy Pani profil naszemu klientowi. W przypadku akceptacji podpisujemy z Panią umowę. Jeżeli klient nie zaakceptuje Pani osoby przedstawiamy inną ofertę pracy. Czas oczekiwania na nowe zlecenie wynosi maksymalnie dwa tygodnie.

 

  1. Zatrudnienie.

Gratulujemy zostałaś Opiekunką SenioVity!

Teraz wystarczy uzupełnić i odesłać otrzymaną od Nas umowę! Możesz zacząć pakować się do wyjazdu,resztą zajmiemy się My!